اقدام غیر شرعی و غیر قانونی بنیاد شهید و امور ایثارگران

اقدام غیر شرعی و غیر قانونی بنیاد شهید و امور ایثارگران

اقدام غیر شرعی و غیر قانونی بنیاد شهید و امور ایثارگران

براستی بنیاد شهید به کجا می رود و چرا به جای اینکه وظایف خود را نسبت به جامعه هدف انجام دهد، با سرقت ادبی و نقض قانون کپی رایت اقدام به زدن سایت با محتوای متعلق به دیگران می نماید.

بنیاد شهید طی یک سرقت ادبی و نقض مالکیت فردی و هنری و با سوءاستفاده از اخلاق و صبر مسئولین پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار و بویژه برادر محمد حسن اصفهانی از اطلاعات و عکس های مزار شهدا که بصورت امانت نزد آنان بوده، بدون اجازه استفاده کرده و اقدام به راه اندازی سایت یاشهید نموده است و معلوم نیست با این اقدام غیر شرعی و غیر قانونی به دنبال چه چیزی هستند.

لازم به یادآوری است عکسبرداری از سنگ مزار شهدا در گلزار شهدای سراسر ایران کاری منحصر بفرد و دارای سابقه بیش از ۱۵ سال است که اکثر این عکس ها توسط آقای محمد حسن اصفهانی گرفته شده و مالکیت قانونی و هنری و معنوی آنها متعلق به  شخص ایشان و پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار می باشد که تمامی گلزار شهدای ایران را در بر می گیرد و در دانشنامه شهدا و ایثارگران و سامانه جستجوی مزار شهدا shahidpedia.ir  قابل روئیت است.

لازم به ذکر است که آقای محمد حسن اصفهانی یکی از مسئولین اصلی پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار و دانشنامه شهدا و ایثارگران جمهوری اسلامی ایران و دانشنامه شهدا و ایثارگران شهدای جهان اسلام می باشند و جوانی خود را در این راه صرف نموده اند.

پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه ، شبکه ایثار بارها به مسئولین خودسر و مغرور این سایت غیرشرعی و غیرقانونی تذکر جدی داده اند ولی از آنجا این افراد بسیار مغرور و بی تفاوت نسبت به این اقدام خلاف شرع و خلاف قانون هستند، لذا توجهی به رفتار و تذکرها ننموده اند و لذا مجبور هستیم روشنگری نموده و حق هرگونه اقدام قانونی را برای خود محفوظ بداریم و از بنیاد شهید و عوامل مرتبط با این اقدام خلاف شرع و خلاف قانون شکایت نماییم.

براستی بنیاد شهید به کجا می رود و چرا به جای اینکه وظایف خود را نسبت به جامعه هدف انجام دهد، با سرقت ادبی و نقض قانون کپی رایت اقدام به زدن سایت با محتوای متعلق به دیگران می نماید. آیا در این سال های ارزشمندی که می توانستند اقدامات فرهنگی انجام دهند ولی کوتاهی کردند، احساس عقب ماندگی نموده اند که حالا می خواهند با غصب و برداشت غیر قانونی و غیر شرعی اطلاعات و عکس های سنگ مزار شهدا که حاصل زحمت دیگران است  برای خود وجهه و آبروی کاذب و بدون پایه و اساس کسب کنند و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط

ورود کلمات کلیدی